Elzab logo

Kasy Fiskalne Elzab

Oferujemy Państwu polskie kasy fiskalne renomowanej firmy Elzab, które cieszą się wśród naszych klientów niezawodnością, prostotą obsługi i bardzo nowoczesnymi rozwiązanymi technicznymi.
W naszej ofercie znajdą Państwo kasy systemowe Sigma, Delta, kasy sklepowe Jota E, kasy małe i mobilne Elzab K10, Mini E.

Niewielkie rozmiary, ergonomiczny kształt i prosta obsługa – to tylko niektóre z wielu zalet naszych kas i drukarek fiskalnych. Dedykowane i małym firmom i dużym przedsiębiorstwom. Doskonałe do ewidencjonowania sprzedaży w działalności usługowej np. gabinetu lekarskiego, stomatologicznego, weterynaryjnego czy kancelarii prawnej. Zapis kopii paragonu na nośnikach elektronicznych czy elastyczne definiowanie klawiszy to funkcje, dzięki którym praca staje się efektywniejsza.

Bez względu na to, czy dopiero rozpoczynasz przygodę z biznesem, czy może już prowadzisz swój sklep – dzięki kasom i drukarkom fiskalnym ELZAB oszczędzisz czas i zoptymalizujesz swoje działania. Postaw na nowoczesne i wydajne urządzenia, które możesz dopasować do swoich potrzeb. ELZAB to producent, na którego kasach i drukarkach fiskalnych możesz polegać!

KASY SYSTEMOWE

KASY ŚREDNIE

KASY MAŁE

Elzab Jota

KASY MOBILNE

Elzab K10

W naszej ofercie znajdziecie Państwo odpowiednią kasę fiskalną do profilu Państwa działalności. U nas możecie zawsze liczyć na fachową pomoc, serwis oraz bardzo korzystną cenę.